برای این که بازی خوبی بسازید باید چند ویژگی را رعایت کنید من امروز درباره چند تا از ویژگی های یک بازی خوب توضیح داده ام.
1.سبک گرافیکی مناسب
یکی از مهم ترین ویژگی های یک بازی خوب انتخاب یک سبک گرافیکی مناسب است. شما باید متناسب با نوع و داستان بازی خود سبک گرافیکی مناسبی انتخواب کنید. یکی از معروف ترین سبک های گرافیکی سبک پیکسلی هست. انشاالله در آینده مطلبی درباره سبک های گرافیکی منتشر خواهم کرد.

2.رنگ بندی مناسب
رنگ ها احساسات شما را به بازیکن منتقل میکند، پس در انتخواب رنگ مناسب در بازی تان حساس باشید. توجه کنید که هر چه قدر رنگ ها تیره تر و مرده تر باشند بازی شما غمگین تر میشود و هر چه رنگ ها شاد تر باشد بازی شما شاد تر می شود. انشاالله در آینده مطلبی درباره ویژگی رنگ ها منتشر خواهم کرد.

3.زنده بودن بازی
منظورم از زنده بودن بازی این است که شخصیت و محیط بازی شما متحرک باشد، چون اگر محیط بازی ثابت باشد بازیکن خسته می شود. انشاالله در آینده مطلبی در این باره منتشر خواهم کرد.

4.حجم کم
قطعا هر چه قدر حجم بازی شما کمتر باشد دانلود کردن، نصب کردن، آپلود کردن بازی راحت تر و سریع تر اتفاق می افتد. انشاالله در آینده مطلبی درباره کم حجم درست کردن بازی منتشر خواهم کرد.

5.صدا گذاری خوب
صدا گذاری برای بازی ها کار بسیار سختی است و حتی من هم نمی توانم یک صدا گذاری قابل قبول برای بازی هایم بکنم. صدا گذاری در بازی های 2 بعدی تقریبا چیز مهمی نیست، ولی برای بازی های 3 بعدی ترسناک بسیار حساس می باشد. انشاالله در آینده مطلبی در این مورد منتشر خواهم کرد.

6.باگ های کم
باگ ها مثل ویروس برای بازی ها هستند. باگ ها معمولا چیز جالب نیستند، مثلا رد شدن یک شخصیت از دیوار یا نمردن غول آخر. البته می توان از باگ ها استفاده هایی هم کرد که در آینده مطلبی درباره آن و کم کردن باگ بازی منتشر خواهم کرد.

7.آسان بودن بازی
هیچ کس از بازی های بسیار سخت که نمی شود از مراحل آن گذشت خوشش نمی آید.

8.گیرا بودن بازی
این مورد بستگی به داستان بازی شما دارد. اگر می خواهید بدانید که منظورم چیست کتاب های آر.ال.استاین را بخوانید. در داستان های آر.ال.استاین آخر هر فصل طوری تمام می شود که شما را مجبور می کند فصل بعدی را هم بخوانید. به این می گویند گیرا بودن.

امیدوارم لذت برده باشید.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : بازی ,مطلبی ,منتشر ,خواهم ,آینده ,انشاالله ,آینده مطلبی ,منتشر خواهم ,برای بازی ,بودن بازی ,مطلبی درباره ,آینده مطلبی درباره ,بازی منتشر خواهم
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ اردبیل اهمیت نظافت محیط کار یک استاد موفق پرورش ديني the flash زندگی بنفش من، بدون من دنیای دیجیتال Angela گفتار زیبا